Hakkımızda

Biocore, sporun içinden gelen bir ekip tarafindan profesyonel bilgi ve amatör ruhla kuruldu. Amacımız,temsil ettiğimizdünyanın lider markaları ile hareket etmeyi seven kişilerin karşılaştıkları fiziksel engelleri ortadan kaldırmalarına destek olmak.

Ürün gruplarımızın 3 temel ortak noktası var: Bedenin hareket kabiliyetini yükseltmek, atletik performansı arttırmak ve bedenin kendini onarma sürecini desteklemek.

Hareket kabiliyeti yani mobilite, kaslarımızın rahat ve serbest bir şekilde hareket edebilme yetisine deniyor. Mobilitenin yüksek olması günlük hayatta daha ağrısız bir yaşam sürmemizi ve sakatlanma riskimizin daha az olmasını sağlıyor. Sağlıklı hareket edebilmek için destekleyici ürünlerin önemi bilimsel çalışmalar ile ortaya konmuş durumda.

Atletik performans, bir hareket rutinini ne şekilde tamamlayabildiğimizin ölçüsü. Fizyolojik, psikolojik ve sosyo-kültürel etkenlerin birleşimi performansımızı belirliyor. Bedeni aktiviteye hazırlamanın yolu esnekliği arttırmaktan ve hassas kas gruplarını destekleyici önlemlerden geçiyor.

Recovery (toparlanma) bedenin sağlıklı durumuna geri dönmesine deniyor. Başarılı olmak için egzersiz kadar toparlanmanın önemi de herkes tarafından kabul ediliyor. Biocore’un sunduğu ürünler toparlanma sürecinin daha sağlıklı ve daha hızlı geçirilmesine destek oluyor.

x

×
Biocore'a Hoşgeldin